Touha / Šikana?

27. května 2011 v 19:03
Čeho se týká moje touha? Tušíte nějakou věc? Nějakou osobu? Samá voda... To po čem toužím já, je jen a pouze to až vypadnu z mý "milovaný" školy! Můj postoj nepochopíte dokud se nedovíte můj normální den.
Tady je :

Chodím na nejmenovanou školu, na kterou se dělají přijímací zkoušky. Ty jsem udělal jako 3. nejlepší a dostal jsem se do třídy 3.A. Už tenkrát na mě bylo vidět, že se liším jednou maličkostí od normálních kluků. Měl jsem několik kamarádů, jenže samá holka. Kluci mě neměli rádi a smáli se mi. Ale mě to nevadilo já jsem šel za holkama a bylo mi dobře. Prvních pár třídy tedo od třetí až do páte třídy, se vše dalo přžít. Od šesté třídy se vše zmněnilo.
Naše škola je hned vedle školy druhé. Tam chodí samí šampóni, sparťani, barbíny a blbky z facebooku. Ty na mě pokaždý, když jsem šel okolo, zařvali něco ve smyslu: "BUZNO" nebo "Zku*venej teplouši" a podobně. Těm klukům jsem neřekl nic a potichu odešel. Jakmile viděli, že s tim nic nedělám i malé děti začali si taky dovolovat. Není dne kdybych na mojí osobu neuslyšel narážku. Jednou to došlo tak daleko, že mi jeden kluk dal pěstí. Nejsem si jistý jeli to šikana. A tak se mi asi nedivíte, že se těším až odejdu na školu kde budu moci mít nový začátek. ANO toho se týká má momentální touha.
Ale na druhou stranu mi to ukázalo i ty pravé přátelé v mém případě přítelkyně.

Co si o sobě myslím já? To je to nejhorší. Já nevím... Jsem si jistý,že do jedné holky jsem byla a jsem doopravyd zamilovaný. Ale ty jejich kecy mi najednou připadaj takový...no....takový... nevím jak to napsat. Asi takhle: na každém šprochu pravdy trochu. Tak fakt nemám ani páru o tom co si mám myslet. Je to prekérní situace.


___________________________Jen veselou tvář, přeje Ti Tvůj básničkář :)))
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Monika Monika | 30. května 2011 v 19:27 | Reagovat

Ahoj můžeš mi prosím vyplnit krátký dotazník na téma šikana určený žákům sš a zš? Mockrát děkuji :)
http://login.oursurvey.biz/1678
Budu ráda, když ho pošleš dál.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama