MOje 1. povidka

25. května 2011 v 21:24
Víte co cítí člověk co právě zbavil života jinou osobu? Ne?!? Já ano!
Přesně před jednou hodinou a 32 minutama byl pan Smith tak jako každý den ve své kanceláři a čekal než mu sekretářka přinese kafe. V tu samou vteřinu paní Parkinsová dodělala kávu a položila ji na podtácek. Kávovar byl hned vedle pracovny pana Smithe. Panu Smithovi dnes bylo 34 let. Proto mu paní Parkinsová chtěla přidat ke kávě i jeho oblíbený zákusek. Jen co odešla do vedlejší místnosti neznámá ruka vysypala do kafe kianid a rychle se schovala zpět za závěs. Parkinsová přišla do své kanceláře, vzala kafe a šla za panem Smithem. Jen co zavřela s vrzáním dveře osoba s onou rukou se vynořila ze závěsu a odběhla. Kdyby byla paní Parkinsová v místnosti a pohlédla by na za závěs uviděla by svého manžela pana Parkinse tedy mě. Jenže mě naštěstí nikdo neviděl.
Jen co jsem vyšel z budovi zaběhl jsem do kavárny vyndal laptop a poslal email. Byl směřovaný jediné osobě. Jistému panu Smithovi., jistému člověku který ve chvíl kdy jsem psal svůj email zřejmě polykal kyanid a ani ve snu by ho nenapadlo, že za pár minut bude mít to co chtěl po mně abych udělal jeho ženě. Paní Smithová byla žena statnější postavy, zrzavé vlasy skrývaly trochu přerostlé uši. nebyla krásná ba dokonce ani hezká. Někdo by čekal, že bude aspoň milá...ale ani to není... Přesto najmout si mě na zabití vlastní ženy...ehmm... to je fakt moc... Tak jsem udělal přesně co chtěl. Zabil jsem kyanidem který mi sám obstaral, jediné co jsem obměnil byla osoba. Místo paní Smithové pan Smith.

No a teď k těm pocitům...Cítíte se zvláštně..přesvědčujete se, že jste to udělat museli. Jste rádi, že jste to udělali... ale máte strach... obrovskej... teda pokud někoho zavijete poprvé. Já jsem rozhodně poprvé nezabíjel... Pamatuju si, že poprvé jsem byl taky vyklepanej... ale dnes...to zvládám.. Někdo prodává ovoce, někdo pracuje v kanceláři a někdo zabijí lidi. ano je to tak... nic s tim neuděláte...svojí práci miluju. Je plná adrenalinu...nenávisti... Možná kdybych nebyl v dětství šikaonován a svůj první pohlavní styk bych neměl v 11 letech bylo by všechno jiné. Jenže tyhle věci se staly... proto ani já jiný nebudu

...........................................................................................................váš básničkář přeje bujnou fantazii :-)
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Monica Otmili Monica Otmili | Web | 27. května 2011 v 21:04 | Reagovat

Záměna osob, tak to je skvělý nápad. Ty pocity nakonec jsou dokonalé. Škoda ale, že je to kratší povídka. :)

2 ladyleatherpleasure ladyleatherpleasure | Web | 4. listopadu 2011 v 15:59 | Reagovat

Pěkně výstižné.. :-) Není to náhodou z filmu Paní a pan Smithovi?? Pěkně napsané ,má to hlavu i patu a škoda ,že je to krátké.. :-) Já píši taky povídky :-).

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama